Milica Bakrač – Književnica i pjesnikinja
Jedan od najljepših poetskih časova koje sam bila u prilici da održim, dogodio se 22. marta u Gimnaziji ,,Sveti Sava“ u Podgorici.
Moje gostovanje je upriličeno povodom obilježavanja Međunarodnog dana poezije. Raduje me postanje ove škole, dobrota i vaspitanje njenih učenika, roditeljski i visoko-pedagoški odnos zaposlenih prema djeci.
Raduje me osjećaj da je Gimnazija ,,Sveti Sava“ jedna dobra porodica, i svi mi, koji joj dolazimo, bivamo prihvaćeni na isti način.
Hvala, Svetosavci moji!
