Рекли су о нама: Милица, ученица • Гимназија "Свети Сава" Подгорица
2 Podgoricka Gimnazija Učenice i učenici o gimnaziji 2

Rekli su o nama: Milica, učenica

Milica Grujičić – učenica

Kada sam odlučila da upišem Gimnaziju „Sveti Sava“ očekivala sam da ćemo imati dobre nastavnike, da ćemo se lijepo družiti i sticati nova znanja. Vrijeme provedeno u školi potvrdilo mi je da se nisam prevarila prilikom izbora. Nastavnici su jako posvećeni i uvijek su tu za nas. Pomažu nam kada nam je potrebno pojašnjenje gradiva koje nismo shvatili na redovnoj nastavi. Tu su i da nas saslušaju ako imamo probleme mimo školskih obaveza. Kada smo nestašni imaju razumijevanja i to nam je pokazatelj da nisu zaboravili da su i oni bili djeca. Zato smo slobodniji u komunikaciji sa njima i ne plašimo se da će olako da nas osude i izreknu vaspitne mjere. Svi smo jedna prava porodica. Dobro se slažemo, ne odvajamo se jedni od drugih i uživamo u svakom danu provedenom zajedno.