Рекли су о нама: Милица, ученица • Гимназија "Свети Сава" Подгорица
2 Podgoricka Gimnazija Učenice i učenici o gimnaziji 2

Рекли су о нама: Милица, ученица

Милица Грујичић – ученица

Када сам одлучила да упишем Гимназију „Свети Сава“ очекивала сам да ћемо имати добре наставнике, да ћемо се лијепо дружити и стицати нова знања. Вријеме проведено у школи потврдило ми је да се нисам преварила приликом избора. Наставници су јако посвећени и увијек су ту за нас. Помажу нам када нам је потребно појашњење градива које нисмо схватили на редовној настави. Ту су и да нас саслушају ако имамо проблеме мимо школских обавеза. Када смо несташни имају разумијевања и то нам је показатељ да нису заборавили да су и они били дјеца. Зато смо слободнији у комуникацији са њима и не плашимо се да ће олако да нас осуде и изрекну васпитне мјере. Сви смо једна права породица. Добро се слажемо, не одвајамо се једни од других и уживамо у сваком дану проведеном заједно.